Hodnocení letní přípravy

29.07.2018

Letní příprava

A mužstvo zahájilo přípravu 13.7 2018 v domácím prostředí a na startu soutěžního ročníku 2018/19 se hlásilo všech 19 hráčů. V kádru došlo k určitým změnám a to ,že kádr opustil Jakub Šenk (Lukavice) v jednání jsou Kapl Antonín a Dominik Zapletal, Milan Rozman a Jarda Plachý se po 40 letech aktivní činnosti rozhodli zpomalit a jsou to naši tzv. Přátelé na telefonu ☺. Mužstvo doplnili : staronoví Mirek Knápek, do rodného kraje vracející se Lukáš Malínek a nově dva šikovní a perspektivní fotbalisté Mirek Rýznar ze Šumperka a Michael Ševčík Štěpánov..

,,A" tým má za sebou dvě přípravná utkání s Postřelmovem(1.b) a Moravskou Třebovou(KP) a obě skončily shodně remízou 2 : 2. První jste na rozdíl ode mě viděli , takže soupeř na naší úrovni ukázal ,jak kvalitní soutěž 1.b třída bude. Moravská T. nás přivítala v krásném areálu Starého Města a od prvních minut se bylo nač koukat. Hrálo se ve vysokém tempu s rychlými útoky na obou stranách. V prvním poločase jsme přesto byli o něco fotbalovější a zaslouženě získali vedení 2 : 0, velmi dobře jsme si vedli na míči a až na pár vyjímek, se dostávali ze složitějších situací fotbalově. Moravská se pokoušela hru přenášet dlouhými balony za obranu s čímž jsme si věděli rady. Po změně stran ( cca od 65') se obraz hry změnil domácí začali hrát rychle po zemi a s křídelních prostor dostávali do naší šestnáctky spoustu míčů a ty nám dělali problémy, mohli jsme být rádi , že nás tak čtyřikrát nepotrestali s vyložených šancí. Jejich aktivita byla po zásluze korunována dvěma góly. Pro mě to byla dobrá prověrka hráčů a test před zápasy, které nás čekají v dalších dnech a nebude to nic lehkého.

Ve středu 25.7 jedeme na generálku do Paseky (1.A) a pak už se to rozjede ,v sobotu Mol cup se Šumperkem (divize), mistrák s Doloplazama, pohár s Újezdem atd.

Věřím , že v utkáních obstojíme se ctí a uděláme vám , naším fanouškům radost, přijďte nás podpořit, tak jak činíte doposud, budeme to všichni potřebovat.